jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneFerie z książką

Ferie z książką

Ferie z książką

 

Wszyscy mamy nadzieję, że w ferie będziemy mieli wymarzoną pogodę na korzystanie ze sportów zimowych i zabaw na śniegu!  Ale gdyby wasze plany nie do końca się spełniły, lub będziecie mieli chwilowo dosyć śnieżnego szaleństwa, może znajdziecie czas na parę chwil z książką?

Z nowym rokiem Biblioteka Szkolna wzbogaciła swoje zbiory o ponad 100 nowych książek!  Dla najmłodszych czytelników zostały zakupione bogato ilustrowane wierszowane opowiadania o pojazdach, oraz kolejne wydania przygód popularnej Misi Marysi i Martynki.

Troszkę starszych ucieszą najnowsze części „Magicznego drzewa”, serii „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” oraz opowiadania o zwierzętach z serii „Zosia i jej ZOO” i „Na pomoc zwierzakom”, a także przygodowa seria „Biuro Śledcze Tomuś Orkiszek i Partnerzy”. Nie mogło zabraknąć również historii o Mikołajku oraz obyczajowych opowiadań dla młodzieży.

Na wypożyczających czekają pięknie wydane książki z kanonu literatury dla dzieci, lektur szkolnych, a także wiele encyklopedii o przyrodzie, zwierzętach i ciekawostkach naukowych. Na specjalne życzenie czytelników pojawiły się nowe książki o dinozaurach! A na tych, którzy interesują się historią czeka dużo nowości z dziedziny historii Polski i świata.

Zadowoleni powinni być również pasjonaci piłki nożnej czy motoryzacji – specjalnie dla nich pojawiły się książki o samochodach oraz kolejne bardzo popularne i atrakcyjnie wydane biografie gwiazd futbolu.

Biblioteka zaprasza!