jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneDzień Kobiet 2019

Dzień Kobiet 2019

Dzień Kobiet 2019

 

Dzień Kobiet to ważne i radosne święto, które chętnie obchodzimy w naszej szkole. W tym roku 8 marca był jednym z trzech dni rekolekcji wielkopostnych. Z tego względu obchody Dnia Kobiet odbyły się w poniedziałek 11 marca.

Męska część Rady Samorządu  Uczniowskiego przygotowała krótki apel, aby złożyć wszystkim Paniom i Koleżankom  najlepsze życzenia. Nie zabrakło ciepłych słów i pięknych, kolorowych kwiatów.

Uczeń kl. 5 b: Artur Dorula, członek RSU,  zaśpiewał  fenomenalnie utwór  Marka Grechuty pt. „Będziesz moją panią”, a uczennice  kl. 4a: Ilona Stawiarska i Zuzanna Porębska  „Być kobietą, być kobietą” Alicji Majewskiej. Na każdym kroku w tym dniu było czuć wiosnę, radość i życzliwość. Wszystkie uczennice naszej szkoły dostały słodki upominek od Samorządu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także gazetka ścienna SU na której znalazły się informacje i ciekawostki związane z obchodami Dnia Kobiet w Polsce i na Świecie.

My również z tego miejsca chcemy wszystkim Kobietom czytającym ten tekst  z okazji Dnia Kobiet życzyć  zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności, abyście zawsze osiągnęły szczyt swoich marzeń, a to, czego pragniecie zawsze było na wyciągnięcie ręki.

 

Życzą chłopcy i panowie ze Szkoły Podstawowej w Przysietnicy