jesteś na: Strona glownaWydarzenia szkolneKiermasz wielkanocny i świąteczna pomoc żywnościowa

Kiermasz wielkanocny i świąteczna pomoc żywnościowa

Kiermasz wielkanocny i świąteczna pomoc żywnościowa

 

W dniach 16 – 21 marca 2016 roku w naszej szkole, jak co roku, odbył się dobroczynny kiermasz wielkanocny, przygotowany przez Wolontariat szkolny. Na kiermaszu można było nabyć ręcznie malowane kartki świąteczne, ręcznie wykonane wiklinowe stroiki oraz wykonane z metalu zajączki i baranki – ofiarowane przez ojca jednej z Wolontariuszek.

Cały dochód został dołączony do funduszy skrupulatnie pozyskiwanych przez Wolontariat i przeznaczony na zakup żywności dla rodzin z naszej miejscowości, które potrzebują materialnego wsparcia. Z zakupionej przez opiekuna Wolontariatu żywności Wolontariusze starannie przygotowali w dniu 21.03.2016 paczki i tego samego dnia zostały one dostarczone dziesięciu rodzinom uczniów naszego Zespołu Szkół.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym kiermaszu oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób wsparli to dzieło serdecznie dziękujemy. Życzymy też obfitości łask i błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech radość , miłość i zdrowie będzie Waszym udziałem.

Opiekun Wolontariatu: Zofia Magdalena Cieślewicz

 

Przedświąteczna wizyta Wolontariuszy u Osób samotnych w Przysietnicy

 

W piątek 18.03 2016 roku Wolontariusze pod opieką pani Alicji Nakielską oraz Zofii Magdaleny Cieślewicz udali się z życzeniami do samotnych mieszkających  w naszej okolicy. Przekazali im serdeczne życzenia, stroiki oraz wyrazy pamięci.