jesteś na: Strona glownaSukcesy sportowe

Sukcesy sportowe

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

UCZNIÓW Z ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PRZYSIETNICY

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

XV MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY STARY SĄCZ

W SPORTACH SIŁOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

waga do 50 kg

Mateusz Kukuczka

IIIb

I

Tomasz Skut

Piotr Jarząb

waga do 60 kg

Przemysław Durasik

II

II

Krzysztof Ogorzały

II

VIII

waga do 65 kg

Szymon Trybuła

II

III

waga do 70 kg

Filip Citak

IIIb

V

Mateusz Tomasiak

IIIa

VII

waga powyżej 70 kg

Jakub Olszowski

IIIa

I

Jakub Tokarczyk

II

VI

 

 

MIĘDZYGMINNE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ

CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

 

 

dziewczęta

Katarzyna Nakielska

IIIa

II miejsce

 

Piotr Jarząb

 

Monika Owsianka

IIIb

Kinga Ptaśnik

IIIb

Marcelina Aleksandrowicz

IIIb

Karolina Garwol

IIIa

Paulina Czerpak

IIIb

Patrycja Czerpak

IIIb

Emilia Konieczna

II

Natalia Gawlak

IIIb

Dominika Zbozień

II

Aleksandra Jankowska

IIIa

 

 

 

 

chłopcy

Szymon Trybuła

II

II miejsce

Tomasz Skut

Filip Krzak

II

Mateusz Borzęcki

IIIa

Filip Citak

IIIa

Sławomir Durasik

IIIa

Jakub Stafiński

IIIa

Tomasiak Mateusz

IIIa

Krzysztof Citak

II

Jakub Tokarczyk

II

Adam Stopka

IIIb

 

GMINNE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

 

 

dziewczęta

Katarzyna Nakielska

IIIa

I miejsce

 

Piotr Jarząb

 

Monika Owsianka

IIIb

Kinga Ptaśnik

IIIb

Marcelina Aleksandrowicz

IIIb

Garwol Karolina

IIIa

Czerpak Paulina

IIIb

Czerpak Patrycja

IIIb

Konieczna Emilia

II

Gawlak Natalia

IIIb

 

 

 

 

chłopcy

Trybuła Szymon

II

I miejsce

Tomasz Skut

Krzak Filip

II

Borzęcki Mateusz

IIIa

Citak Filip

IIIa

Durasik Sławomir

IIIa

Stafiński Jakub

IIIa

Tomasiak Mateusz

IIIa

 

XVI NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PRZEŁAJOWY

O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA STAREGO SĄCZA

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Dziewczęta

Wiktoria Jankowska

II

II

 

Piotr Jarząb

 

Dominika Jankowska

VIIb

IV

Monika Owsianka

IIIb

V

Chłopcy

Mateusz Borzęcki

IIIb

II

Tomasz Skut

 

 

Osiągnięcia sportowe

uczniów Gimnazjum w Przysietnicy

w roku szkolnym 2016/2017


MISTRZOSTWA GMINY STARY SĄCZ

W PIŁCE RĘCZNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH


 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

 

 

dziewczęta

Marcelina Aleksandrowicz

II b

I miejsce

 

Piotr Jarząb

 

Aleksandra Barnach

III

Patrycja Czerpak

II b

Karolina Garwol

II a

Aleksandra Gizicka

I

Wiktoria Jankowska

I

Emilia Konieczna

I

Katarzyna Nakielska

II a

Monika Owsianka

II b

Afrodita Poniewierska

III

Kinga Ptaśnik

II b

Dominika Zbozień

I

 

 

 

 

 

chłopcy

Mateusz Borzęcki

II b

 

 

 

 

 

I miejsce

 

 

 

 

 

Piotr Jarząb

Filip Citak

II b

Paweł Citak

III

Łukasz Durasik

III

Dariusz Godawski

III

Krzysztof Jabrocki

III

Łukasz Król

III

Filip Krzak

I

Jakub Olechowski

III

Daniel Plata

III

Jakub Stafiński

II b

Kacper Tokarczyk

III



XIV MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY STARY SĄCZ

W SPORTACH SIŁOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

waga do 45 kg

Mateusz Kukuczka

IIb

I

Piotr Jarząb

 

Tomasz Skut

waga do 50 kg

Kacper Ogorzały

III

I

waga do 55 kg

Daniel Plata

III

I

Łukasz Król

III

II

Przemysław Durasik

I

III

waga do 60 kg

Dawid Ruchała

III

II

Mateusz Borzęcki

IIb

V

waga do 65 kg

Paweł Citak

III

II

Krzysztof Jabrocki

III

VII

Jakub Stafiński

IIb

IX

waga do 70 kg

Karol Żelasko

III

III

Filip Citak

IIb

IV

Jakub Tokarczyk

I

V

waga powyżej 70 kg

Jakub Olszowski

IIa

II

Dariusz Godawski

III

III

Kacper Tokarczyk

III

VI

 

GMINNA LIGA TENISA STOŁOWEGO

O PUCHAR BURMISTRZA STAREGO SĄCZA

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

dziewczęta klas II

Katarzyna Nakielska

IIa

I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Jarząb

 

Tomasz Skut

Monika Owsianka

IIb

II miejsce

Kinga Ptaśnik

IIb

III miejsce

Natalia Gawlak

IIb

IV miejsce

 

chłopcy klas II

Adam Stopka

IIb

II miejsce

Jakub Olszowski

IIa

III miejsce

Sławomir Durasik

IIb

IV miejsce

 

dziewczęta klas III

Afrodita Poniewierska

III

I miejsce

Aleksandra Barnach

III

III miejsce

Paulina Durasik

III

IV miejsce

 

chłopcy klas III

Paweł Citak

III

II miejsce

Łukasz Durasik

III

III miejsce

Daniel Plata

III

IV miejsce

 

 

Osiągnięcia sportowe

uczniów Gimnazjum w Przysietnicy

w roku szkolnym 2015/2016

 

MIĘDZYGMINNE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

 

 

dziewczęta

Katarzyna Nakielska

Ia

II miejsce

 

Piotr Jarząb

 

Marcelina Aleksandrowicz

Ib

Patrycja Czerpak

Ib

Monika Owsianka

Ib

Kinga Ptaśnik

Ib

Afrodita Poniewierska

II

Klaudia Olszowska

IIIa

Alicja Porębska

IIIa

Aleksandra Ptaśnik

IIIa

 

 

 

 

chłopcy

Dariusz Godawski 

II

 

 

 

 

II miejsce

 

 

 

 

Tomasz Skut

Hubert Aleksandrowicz 

IIIa

Rafał Godawski 

IIIa

Sebastian Ogorzały

IIIa

Krzysztof Radomski 

IIIa

Łukasz Górka 

IIIb

Artur Jankowski 

IIIb

Arkadiusz Łubik

IIIb

Dawid Mikulec 

IIIb

 

POWIATOWY FINAŁ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

dziewczęta

Monika Owsianka

Ib

III miejsce

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

Kinga Ptaśnik

Ib

Afrodita Poniewierska

II

Klaudia Olszowska

IIIa

Alicja Porębska

IIIa

Wiktoria Jankowska

IIIb

Aleksandra Ptaśnik

IIIb


 

MIĘDZYGMINNE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ

CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

dziewczęta

Katarzyna Nakielska

Ia

I miejsce

 

Piotr Jarząb

 

Monika Owsianka

Ib

Kinga Ptaśnik

Ib

Afrodita Poniewierska

II

Klaudia Olszowska

IIIa

Alicja Porębska

IIIa

Wiktoria Jankowska

IIIb

Aleksandra Ptaśnik

IIIa

 

 

 

 

 

chłopcy

Dariusz Godawski 

II

II miejsce

Tomasz Skut

Daniel Plata 

II

Hubert Aleksandrowicz 

IIIa

Rafał Godawski 

IIIa

Łukasz Górka 

IIIb

Artur Jankowski 

IIIb

Dawid Mikulec 

IIIb

Sebastian Ogorzały

IIIa

Krzysztof Radomski 

IIIa


 

GMINNE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

 

 

dziewczęta

Katarzyna Nakielska

Ia

I miejsce

 

Piotr Jarząb

 

Monika Owsianka

Ib

Kinga Ptaśnik

Ib

Afrodita Poniewierska

II

Klaudia Olszowska

IIIa

Alicja Porębska

IIIa

Joanna Słaby

IIIa

Wiktoria Jankowska

IIIb

Aleksandra Ptaśnik

IIIa

 

 

 

 

chłopcy

Dariusz Godawski 

II

I miejsce

Tomasz Skut

Daniel Plata 

II

Hubert Aleksandrowicz 

IIIa

Rafał Godawski 

IIIa

Łukasz Górka 

IIIa

Artur Jankowski 

IIIa

Dawid Mikulec 

IIIa

Sebastian Ogorzały

IIIa

Krzysztof Radomski 

IIIa

 

XIII MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY STARY SĄCZ

W SPORTACH SIŁOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA

 

Kategoria wagowa

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

waga do 45 kg

Kacper Ogorzały

II

I

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

 

waga do 50 kg

Daniel Plata

II

I

Łukasz Król

II

II

waga do 55 kg

Dawid Mikulec

IIIb

I

waga do 65 kg

Sebastian Ogorzały

IIIa

III

 

waga do 70 kg

Daniel Ogorzały

IIIb

IV

Dariusz Godawski

II

V

 

waga powyżej 70 kg

Kacper Tokarczyk

IIIa

V

Jakub Weselak

IIIa

VI

 

 

GMINNE INDYWIDUALNE ZAWODY GIMNAZJALNE W TENISIE STOŁOWYM

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 Kategoria dziewcząt

Karolina Gizicka

IIIb

I

Piotr Jarząb

 

Kinga Gizicka

IIIb

II

Afrodita Poniewierska

II

III

Katarzyna Nakielska

Ia

IX

Klaudia Olszowska

IIIa

XI

Wiktoria Jankowska

IIIb

XII

 Kategoria chłopców

Dawid Mikulec

IIIb

III

Tomasz Skut

Adam Stopka

Ib

VI

Artur Jankowski

IIIb

VII

Hubert Aleksandrowicz

IIIa

IX

Paweł Citak

II

XI

Jakub Olszowski

Ia

XV

 

XV NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PRZEŁAJOWY

O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA STAREGO SĄCZA

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Dziewczęta

Klaudia Olszowska

IIIa

I

Piotr Jarząb

 

Aleksandra Jankowska

Ia

XII

Agnieszka Kościsz

Ia

XVI

Ewelina Weselak

II

XX

Chłopcy

Artur Jankowski

IIIb

II

Tomasz Skut

Dawid Mikulec

IIIb

V

 

MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA  MŁODZIEŻY –

INDYWIDUALNE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Dziewczęta

Klaudia Jankowska

IIIa

IV

Piotr Jarząb

 

 

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Dziewczęta

Klaudia Jankowska

IIIa

I

Piotr Jarząb

 

 

GMINNE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Kategoria dziewcząt klas I

Aleksandra Jankowska

Ia

III

 

Piotr Jarząb

Agnieszka Kościsz

Ia

V

Katarzyna Nakielska

Ia

VI

Kategoria dziewcząt klas II

Joanna Stawiarska

II

III

Piotr Jarząb

Kategoria dziewcząt klas III

Klaudia Olszowska

IIIa

I

Piotr Jarząb

Wiktora Jankowska

IIIa

VI

Kategoria chłopców klas II

Daniel Plata

II

II

Tomasz Skut

Kacper Ogorzały

II

V

Dawid Ruchała

II

VI

Kategoria chłopców klas III

Dawid Mikulec

IIIb

IV

Tomasz Skut

Artur Jankowski

IIIb

I

 

 

Osiągnięcia sportowe

uczniów Gimnazjum w Przysietnicy

w roku szkolnym 2014/2015

 

XII Mistrzostwa Miasta i Gminy Stary Sącz

w sportach siłowych o puchar Burmistrza

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Daniel Plata

I

I

Tomasz Skut

 

Klaudiusz Stojda

IIb

I

Dawid Mikulec

IIb

I

Kamil Stafiński

IIIb

I

Adam Radomski

IIIb

I

Rafał Ogorzały

 rekordzista zawodów

z wynikiem 115 kg

 

IIIb

 

I

Jarosław Tokarczyk

IIIa

II

Dominik Garwol

IIIb

II

Michał Gizicki

IIIa

III

W kategorii zespołowej

Gimnazjum w Przysietnicy

I

 

 

 

XIV Niepodległościowy Bieg Przełajowy

o Puchar Burmistrza Miasta Starego Sącza

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Klaudia Olszowska

IIa

I

Piotr Jarząb

Dawid Mikulec

IIb

III

Tomasz Skut

W kategorii zespołowej

Gimnazjum w Przysietnicy

III

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

 

galeria zdjęć

Wojewódzkie Biegi Przełajowe 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Klaudia Olszowska

IIa

III

Piotr Jarząb

 

 

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

dziewcząt szkół gimnazjalnych – rocznik 2000

„Gimnazjada Młodzieży Szkolnej” 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Klaudia Olszowska

IIa

I

Piotr Jarząb

 

 

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

chłopców szkół gimnazjalnych – rocznik 2000

„Gimnazjada Młodzieży Szkolnej” 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Dawid Mikulec

IIb

VI

Tomasz Skut

 

 

 

Nazwa zawodów

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria dziewcząt klas I

Ewelina Weselak

I

II

 

p. Piotr Jarząb

Joanna Stawiarska

I

III

Aleksandra Barnach

I

IV

Afrodita Poniewierska

I

V

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria dziewcząt klas II

Klaudia Olszowska

IIa

I

p. Piotr Jarząb

Katarzyna Maciak

IIb

III

Aleksandra Ptaśnik

IIb

IV

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria dziewcząt klas III

Beata Soboń

IIIb

I

p. Piotr Jarząb

Olga Trybuła

IIIa

II

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria chłopców klas I

Krzysztof Jabrocki

I

II

p. Piotr Jarząb

Daniel Plata

I

IV

Dawid Ruchała

I

VI

Jakub Olechowski

I

VIII

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria chłopców klas II

Dawid Mikulec

IIb

I

p. Tomasz Skut

Artur Jankowski

IIb

II

Rafał Godawski

IIa

IV

Sebastian Ogorzały

IIa

V

 

 

Sukcesy sportowe

uczniów Gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Kl.

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

Biegi przełajowe

 

Klaudia Olszowska

 

I a

II miejsce na etapie wojewódzkim

 

Piotr Jarząb

 

Katarzyna Owsianka

 

III

awans do finału na etapie wojewódzkim

 

Piotr Jarząb

 

 

 

 

XI Mistrzostwa Miasta i Gminy Stary Sącz w sportach siłowych o puchar Burmistrza

Klaudiusz Stojda

I b

I miejsce

 

 

 

 

 

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

Dawid Mikulec

I b

I miejsce

Jarosław Tokarczyk

IIa

II miejsce

Kamil Stafiński

II b

I miejsce

Adam Padula

II a

III miejsce

Adam Radomski

II b

I miejsce

Daniel Ogorzały

I b

III miejsce

Daniel Michalik

III

I miejsce

Maciej Golonka

III

II miejsce

Wojciech Tokarczyk

II a

III miejsce

Bartłomiej Biel

III

I miejsce

Adam Tokarczyk

III

II miejsce

Rafał Ogorzały

II a

II miejsce

Karol Gał

II a

III miejsce