jesteś na: Strona glownaSukcesy sportowe

Sukcesy sportowe

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W PRZYSIETNICY

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

MISTRZOSTWA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

klasy I – IV szkoły podstawowej

Dominika Jarząb

IV b

I

 

XV MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY STARY SĄCZ

W SPORTACH SIŁOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

waga do 35 kg

Kacper Jankowski

VIa

I

 

 

 

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

Karol Ogorzały

VIIa

II

waga do 40 kg

Oskar Pawlik

VIIa

I

waga do 50 kg

Kacper Maciak

VIIb

II

Krystian Padula

IVb

III

waga do 55 kg

Wiktor Garwol

VIb

I

waga do 60 kg

Krzysztof Gał

VIIa

III

Dawid Waligóra

VIIa

IX

waga do 70 kg

Filip Tomasiak

VIIa

VI

waga powyżej 70 kg

Paweł Kwiczala

Va

VII

 

XVI NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PRZEŁAJOWY

O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA STAREGO SĄCZA

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Dziewczęta

Julia Dudek

VIb

II

 

Piotr Jarząb

 

Natalia Konieczna

IVa

IV

Weronika Ptaśnik

VIb

V

Chłopcy

Kacper Kościsz

VIb

V

Tomasz Skut

 

 

 

Osiągnięcia sportowe

uczniów Szkoły Podstawowej w Przysietnicy

w roku szkolnym 2016/2017


 

GMINNE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

 

 

dziewczęta

Justyna Czerpak

VIa

I miejsce

Piotr Jarząb

Oliwia Godawska

VIa

Zuzanna Olechowska

VIb

Katarzyna Dziedzina

VIb

Patrycja Gawlak

VIb

Dominika Jankowska

VIb

Małgorzata Kostecka

VIb

Kinga Słaby

Va

Anna Ptaśnik

Va

Julia Dudek

Vb

Weronika Ptaśnik

Vb

Kinga Maciak

VIa

 

 

 

 

 

chłopcy

Kamil Porębski

Vb

 

 

 

III miejsce

 

 

 

Tomasz Skut

Wojciech Olszowski

Vb

Wiktor Garwol

Vb

Dominik Kościsz

VIa

Dawid Waligóra

VIa

Krzysztof Gał

VIa

Oskar Pawlik

VIa

Kacper Kościsz

Vb

Kacper Maciak

VIb

Kamil Górka

VIa

Krystian Ogorzały

VIb

Patryk Maciak

VIa

 

MISTRZOSTWA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

klasy I – IV szkoły podstawowej

Dominika Jarząb

III b

IV



XIV MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY STARY SĄCZ

W SPORTACH SIŁOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

waga do 35 kg

Kacper Jankowski

Va

I

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

waga do 40 kg

Szymon Nakielski

Vb

I

Kacper Maciak

VIb

II

Oskar Pawlik

VIa

III

waga do 50 kg

Adrian Żelasko

Va

II

waga do 55 kg

Krzysztof Gał

VIa

VI

Dawid Waligóra

VIa

VIII

waga do 60 kg

Kamil Górka

VIa

VI

waga do 65 kg

Filip Tomasiak

VIa

VIII

waga powyżej 70 kg

Paweł Kwiczala

Va

VIII


GMINNA LIGA TENISA STOŁOWEGO

 O PUCHAR BURMISTRZA STAREGO SĄCZA

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

chłopcy klas IV

Kamil Tomasiak

IV

II miejsce

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

 

dziewczęta klas V

Weronika Ptaśnik

Vb

I miejsce

Julia Dudek

Vb

II miejsce

 

chłopcy klas V

Kamil Porębski

Vb

I miejsce

Wojciech Ogorzały

Vb

II miejsce

Łukasz Tokarczyk

Va

III miejsce

 

dziewczęta klas VI

Oliwia Godawska

VIa

I miejsce

Justyna Czerpak

VIa

II miejsce

Zuzanna Olechowska

VIb

IV miejsce

 

 

chłopcy klas VI

Dominik Kościsz

VIa

I miejsce

Kacper Sajdak

VIa

II miejsce

Jakub Tokarczyk

VIb

III miejsce

Krzysztof Gał

VIa

IV miejsce

 

 

Osiągnięcia sportowe

uczniów Szkoły Podstawowej w Przysietnicy

w roku szkolnym 2015/2016


MIĘDZYGMINNE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

 

 

chłopcy

Kamil Porębski

IVb

II miejsce

Tomasz Skut

Wojciech Olszowski

IVb

Wiktor Garwol

IVb

Dominik Kościsz

Va

Krzysztof Citak

VI

Przemysław Durasik

VI

Jakub Godawski

VI

Filip Krzak

VI

Jakub Tokarczyk

VI

Szymon Trybuła

VI

 


MISTRZOSTWA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

klasy I – IV szkoły podstawowej

Dominika Jarząb

IIb

V

 

XIII MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY STARY SĄCZ

W SPORTACH SIŁOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

waga do 35 kg

Oskar Pawlik

Va

I

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

waga do 45 kg

Przemysław Durasik

VI

II

Krzysztof Gał

Va

III

Dawid Waligóra

Va

IV

waga do 50 kg

Kamil Górka

Va

IV

waga do 60 kg

Jakub Tokarczyk

VI

VII

Paweł Tokarczyk

Vb

VIII

waga do 65 kg

Filip Tomasiak

Va

VII

Paweł Kałuziński

VI

VIII

Paweł Kwiczala

IVa

IX

 

 

XV NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PRZEŁAJOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA STAREGO SĄCZA

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

grupa dziewcząt

Wiktora Jankowska

VI

II

Piotr Jarząb

Dominika Zbozień

VI

VI

Dominika Jankowska

Vb

IX

Patrycja Gawlak

Vb

X

 grupa chłopców

Wojciech Olszowski

IVb

X

Tomasz Skut

Dominik Kościsz

Va

XIX

 

 

GMINNE ZAWODY

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

Kategoria

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Kategoria dziewcząt klas IV

Weronika Ptaśnik

IVb

IV

p. Piotr Jarząb

Kinga Słaby

IVa

VI

Kategoria dziewcząt klas V

Dominika Jankowska

Vb

I

p. Piotr Jarząb

Patrycja Gawlak

Vb

II

Kategoria dziewcząt klas VI

Wiktoria Jankowska

VI

I

p. Piotr Jarząb

Patrycja Ogorzały

VI

IV

Dominika Zbozień

VI

III

Kategoria chłopców klas IV

Wojciech Olszowski

VIb

I

p. Tomasz Skut

Kacper Jankowski

VIa

III

Kacper Kościsz

VIb

IV

Kategoria chłopców klas V

Dominik Kościsz

Va

II

p. Tomasz Skut

Oskar Pawlik

Va

V

Dawid Waligóra

Va

VI

Kategoria chłopców klas VI

Szymon Trybuła

VI

III

p. Tomasz Skut

 

 

 

Sukcesy sportowe uczniów Szkoły Podstawowej

w roku szkolnym 2014/2015

 

XII Mistrzostwa Miasta i Gminy Stary Sącz

w sportach siłowych o puchar Burmistrza

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Oskar Pawlik

IVa

I

Tomasz Skut

 

Kamil Górka

IVa

II

Adam Stopka

VIb

III

Krzysztof Citak

V

III

Filip Citak

VIb

III

W kategorii zespołowej

Szkoła Podstawowa w Przysietnicy

 

I

 

XIV Niepodległościowy Bieg Przełajowy

o Puchar Burmistrza Miasta Starego Sącza

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Monika Owsianka

VIb

III

Piotr Jarząb

W kategorii zespołowej

Szkoła Podstawowa w Przysietnicy

II

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

galeria zdjęć

  

Nazwa zawodów

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria dziewcząt klas IV

Dominika Jankowska

IVb

I

p. Piotr Jarząb

Patrycja Gawlak

IVb

II

Oliwia Godawska

IVa

III

Katarzyna Dziedzina

IVb

IV

Justyna Czerpak

IVa

V

Ewelina Ogorzały

IVa

VI

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria dziewcząt klas V

Wiktoria Jankowska

V

I

p. Tomasz Skut

Patrycja Ogorzały

V

III

Emilia Konieczna

V

IV

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria dziewcząt klas VI

Kinga Ptaśnik

VIb

I

p. Piotr Jarząb

Monika Owsianka

VIb

II

Katarzyna Nakielska

VIa

III

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria chłopców klas IV

Dominik Kościsz

IVa

III

p. Tomasz Skut

Karol Ogorzały

IVa

IV

Kacper Maciak

IVb

V

Dawid Waligóra

IVa

VII

Jakub Kwiczala

IVb

IX

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria chłopców klas V

Szymon Trybuła

V

III

p. Tomasz Skut

Przemysław Durasik

V

IV

Krzysztof Citak

V

VII

Jakub Godawski

V

IX

Filip Krzak

V

XI

Gminne zawody w biegach przełajowych

Kategoria chłopców klas VI

Jakub Stafiński

VIb

II

p. Tomasz Skut

Adam Stopka

VIb

III

Mateusz Borzęcki

VIb

X

 

 

 

 

Sukcesy sportowe uczniów Szkoły Podstawowej

w roku szkolnym 2013/2014

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

 

 

 

 

 

 

Gminne biegi przełajowe

Emilia Konieczna

IV

I miejsce

 

 

 

 

 

 

Piotr Jarząb

Tomasz Skut

Kinga Ptaśnik

V b

I miejsce

Joanna Stawiarska

VI

I miejsce

Krzysztof Jabrocki

VI

I miejsce

Jakub Stafiński

V b

II miejsce

Ewelina Weselak

VI

II miejsce

Ogorzały Patrycja

IV

III miejsce

Monika Owsianka

V b

III miejsce

Adam Stopka

V b

III miejsce

Daniel Plata

VI

III miejsce

Jakub Olechowski

VI

III miejsce

Kinga Majerska

VI

III miejsce

Katarzyna Nakielska

V a

V miejsce

Emilia Garwol

V a

VI miejsce

Marcelina Aleksandrowicz

V b

VII miejsce

Powiatowe biegi przełajowe

Emilia Konieczna

IV

I miejsce

Tomasz Skut

Piotr Jarząb

Kinga Ptaśnik

V b

I miejsce

Biegi niepodległościowe

Katarzyna Nakielska

V a

I miejsce

Tomasz Skut

Piotr Jarząb

Szymon Trybuła

IV

XII miejsce

Gminne Zawody

w Tenisa Stołowego

w Gaboniu

Katarzyna Nakielska

V a

I miejsce

Tomasz Skut

Piotr Jarząb

Daniel Plata

VI

II miejsce

 

Gminne Zawody Siłowe

Daniel Plata

VI

I miejsce

 

Tomasz Skut

Piotr Jarząb

Szymon Trybuła

IV

II miejsce

Łukasz Król

VI

II miejsce

Adam Stopka

V b

III miejsce

Dawid Ruchała

VI

III miejsce

Gminne Zawody Piłki Nożnej

Daniel Plata

VI

III miejsce

Tomasz Skut

Piotr Jarząb

 

Gminne Zawody

w Koszykówkę

Karolina Garwol

V a

 

 

 

 

I miejsce

 

 

 

Tomasz Skut

Piotr Jarząb

Katarzyna Nakielska

V a

Patrycja Czerpak

V b

Kinga Ptaśnik

V b

Monika Owsianka

V b

Aleksandra Barnach

VI

Kinga Majerska

VI

Afrodita Poniewierska

VI

Ewelina Weselak

VI

Aleksandra Ogorzały

VI