jesteś na: Strona glownaOsiągnięcia w konkursach

Osiągnięcia w konkursach

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH

UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W PRZYSIETNICY

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

„MÓJ REGION – MOJA DUMA, MOJE MIASTO – MOJA DUMA”

V edycja

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Jakub Waligóra

V

finalista

Renata Jachimczak

Dawid Waligóra

VIIa

finalista

 

GMINNE OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA

„APETYT NA ZDROWIE”

 

KATEGORIA

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs plastyczny

„Moc owoców i warzyw”

Gabriela Garwol

III b

V

Cecylia Soboń

Konkurs plastyczny  „Aktywnie po zdrowie”

Krystian Gał

VI b

IV

Krzysztof Smyda

Krystyna Krężel

 

 

 

Konkurs wokalny

 

„O zdrowiu śpiewam”

Ilona Stawiarska

III a

IV

Karolina Obrzud

Cecylia Soboń

Gabriela Radomska

III b

Aleksandra Prusaczyk

I

V

Barbara Stelmach

Aleksandra Radomska

I

Układ taneczno - akrobatyczny

Izabella Radomska

VII b

II

Krzysztof Smyda

 

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY

„W KRAINIE WIERSZY WANDY CHOTOMSKIEJ”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konrad Lorek

IIIa

IV

Karolina Obrzud

Cecylia Soboń

Alina Citak

Gabriela Garwol

IIIb

wyróżnienie

Maciej Ogorzały

II

wyróżnienie

 

II GMINNY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Julia Dudek

VIb

wyróżnienie

Krzysztof Smyda

 


GMINNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ

„JAK NAS STRASZY SMOG?”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Gabriela Radomska

IIIb

I

Cecylia Soboń

Karolina Obrzud

Ilona Stawiarska

IIIa

II

Hubert Kulig

IIIa

III

 

 

 

Osiągnięcia w konkursach

uczniów Szkoły Podstawowej w Przysietnicy

w roku szkolnym 2016/2017

 

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY 

„MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Dawid Waligóra

VIa

IV miejsce – tytuł laureata

Wiesława Łatka


GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY w Popowicach

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Krzysztof Gał

VIa

I miejsce - tytuł Mistrza Matematyki

Iwona Ogorzały

Kamil Górka

VIa

Dawid Waligóra

VIa


VII STAROSĄDECKIE POSZUKIWANIA PIERŚCIENIA ŚW. KINGI

– GRA MIEJSKA

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Wielopoziomowa Drużyna „Orion”

II miejsce

Małgorzata Jarząb

Iwona Ogorzały

Barbara Stelmach

Małgorzata Tokarczyk


KONKURS RECYTATORSKI

„SĄDECZANIE W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Julia Dudek

Vb

wyróżnienie

Barbara Owsianka


III GMINNY TURNIEJ WIEDZY OGÓLNEJ w Skrudzinie

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Wojciech Ogorzały

Vb

II drużynowo

Krystyna Krężel

Wiktoria Polakiewicz

IV

II drużynowo

Tomasz Skut

Dawid Waligóra

VIa

II drużynowo

Wiesława Łatka

 

GMINNY KONKURS „ZOSTAŃ MISTRZEM CZYTANIA”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Magdalena Tokarczyk

V a

Wicemistrz Czytania

Wiesława Łatka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GMINNE OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA

 

KATEGORIA

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs plastyczny „Żyję zdrowo i kolorowo”

Patryk Gał

III a

IV

Małgorzata Tokarczyk

 

Konkurs plastyczny „Pięć odcieni zdrowia”

Kamil Górka

VI a

II

Krzysztof Smyda

Krystyna Krężel

Jakub Waligóra

IV

II

Dawid Waligóra

VI a

III

 

Konkurs wokalny

„O zdrowiu śpiewam”

Julia Krzak

III b

III

Barbara Stelmach

Ewelina Ptaśnik

III b

III

Artur Dorula

III b

wyróżnienie

 

Pokaz taneczno - sportowy

Magdalena Kałuzińska

V a

II

Krzysztof Smyda

Anna Ptaśnik

V a

II

 

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Izabela Nieć

VI b

II

Ewelina Konicka

Szymon Biel

VI b

III

 

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

„MÓJ REGION – MOJA DUMA, MOJE MIASTO – MOJA DUMA”

IV edycja

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Dawid Waligóra

VIa

finalista

Renata Jachimczak

Kamil Górka

VIa

udział w etapie międzyszkolnym

 

 

Osiągnięcia w konkursach

uczniów Szkoły Podstawowej w Przysietnicy

w roku szkolnym 2015/2016 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Dawid Waligóra

Va

finalista

Wiesława Łatka


MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2016

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Jakub Citak

IIa

wyróżnienie

Małgorzata Śmierciak

Natalia Porębska

III

wynik                    bardzo dobry

Małgorzata Tokarczyk

Tymoteusz Figarski

III

wyróżnienie

Małgorzata Tokarczyk

Kamil Porębski

IVb

wyróżnienie

Iwona Ogorzały

Kamil Górka

Va

wyróżnienie

Iwona Ogorzały


OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALBUS” 2016 – J. ANGIELSKI

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Szymon Biel

Vb

laureat

Ewelina Musiał

Kamil Porębski

IVb

wyróżnienie

Ewelina Musiał


OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALBUS” 2016 - MATEMATYKA

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Kamil Porębski

IVb

wyróżnienie

Iwona Ogorzały

Filip Jankowski

VI

wyróżnienie

Iwona Ogorzały

Dionizy Mrowca

VI

wyróżnienie

Iwona Ogorzały


II GMINNY TURNIEJ WIEDZY OGÓLNEJ

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Gizicka

VI

II drużynowo

Tomasz Skut

Izabela Nieć

Vb

II drużynowo

Ewelina Musiał

Wojciech Ogorzały

IVb

II drużynowo

Krystyna Krężel


OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
 „BEZPIECZNIE NA WSI – NIEBEZPIECZNE ATRAKCJE W WAKACJE”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Jakub Waligóra

III

tytuł laureata etapu wojewódzkiego

Małgorzata Tokarczyk

Weronika Ptaśnik

IVb

tytuł laureata etapu wojewódzkiego

Krzysztof Smyda


OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY „ZUCH”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Natalia Porębska

III

tytuł laureata

Małgorzata Tokarczyk

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY „Olimpusek”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Kinga Durasik

IIa

tytuł laureata

Małgorzata Śmierciak

Natalia Porębska

III

tytuł laureata

Małgorzata Tokarczyk

 

KONKURS HISTORYCZNY „ZIEMIA SĄDECKA – OD PRZESZŁOŚCI DO WSPÓŁCZESNOŚCI  

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Dawid Waligóra

Va

udział w etapie rejonowym

Renata Jachimczak

Kamil Górka

Va

udział w etapie rejonowym

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „LOSY BLISKICH I DALEKICH – ŻYCIE POLAKÓW W LATACH 1914 – 1989”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Magdalena Motyka

Vb

tytuł finalisty

Elżbieta Kosiba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURS HISTORYCZNY

„MÓJ REGION – MOJA DUMA, MOJE MIASTO – MOJA DUMA”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Dawid Waligóra

Va

udział w etapie międzyszkolnym

Renata Jachimczak

Kamil Górka

Va

finalista

 

 

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej

w konkursach w roku szkolnym 2014/2015 

  

Ogólnopolski Konkurs „Zuch”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Filip Mikulec

I a

I miejsce!

Małgorzata Opoka

Marlena Radomska

I a

laureatka

Patrycja Cieślicka

I a

laureatka

Natalia Porębska

II

laureatka

Małgorzata Tokarczyk

Jakub Waligóra

II

laureat

Izabela Dorula

III a

laureatka

Małgorzata Śmierciak

Kamil Porębski

III b

laureat

Krystyna Koszyk

Wojciech Ogorzały

III b

laureat

  

Konkurs Wiedzy Historycznej

„Ziemia Sądecka – od przeszłości do współczesności”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Kulig

VI a

udział w finale

Renata Jachimczak

Justyna Ogorzały

VI b

udział w etapie rejonowym

  

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci

„Zwierzaki to nie pluszaki”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Julia Dudek

III b

III na etapie wojewódzkim

Krystyna Koszyk

 

Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

drużyna w składzie:

I miejsce

Jakub Tokarczyk                   

IV b

Aleksandra Gizicka

V

Aleksandra Kulig                   

VI a

 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Agnieszka Cieślewicz

VI a

I

Ewelina Musiał

Monika Owsianka

VI b

V

Katarzyna Nakielska

VI a

wyróżnienie

  

Konkurs Sądeckiego Parku Etnograficznego

„Strachy na wróble”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Piotr Olejarz

I a

X

Małgorzata Opoka

Natalia Porębska

II

wyróżnienie

Małgorzata Tokarczyk

Paweł Kwiczala

IIIa

wyróżnienie

Małgorzata Śmierciak

Adrian Żelasko

IIIa

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Kamil Porębski

III b

wyróżnienie

Krystyna Koszyk

Izabela Dorula

III a

wyróżnienie

Małgorzata Śmierciak

Kamil Górka

IV a

wyróżnienie

Iwona Ogorzały

Dawid Waligóra

IV a

wyróżnienie

Agnieszka Cieślewicz

VI a

wyróżnienie

  

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Albus”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Kamil Górka

IV a

wyróżnienie

Iwona Ogorzały

Filip Jankowski

V

laureat

Przemysław Durasik

V

laureat

Kinga Ptaśnik

VI b

laureatka

Agnieszka Cieślewicz

VI a

laureatka

Aleksandra Kulig

VI a

laureatka

Monika Owsianka

VI b

wyróżnienie

Justyna Ogorzały

VI b

wyróżnienie

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ptaki Beskidu Sądeckiego” organizowany przez Zarząd Oddziału „Prehyba”

LOP w Starym Sączu 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Magdalena  Kałuzińska

III a

III

w kategorii

klas  I - III

Małgorzata Tokarczyk

Paweł Kałuziński

V

III

w kategorii

klas  IV - VI

Krystyna Krężel

Wiktoria  Al-Sheikh Taha

II

wyróżnienie

Małgorzata Tokarczyk

Jakub  Waligóra

II

wyróżnienie

Krzysztof Gał

IV a

wyróżnienie

Krystyna Krężel

 

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bieg po zdrowie”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Wiktoria  Al-Sheikh Taha

II

wyróżnienie

Małgorzata Tokarczyk

Jakub  Waligóra

II

wyróżnienie

Małgorzata Tokarczyk

  

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Zdrowe bicie serca” 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Urszula Kościsz

VI a

wyróżnienie

Krystyna Krężel

  

Międzyszkolny konkurs piosenki o tematyce prozdrowotnej

na gminnych obchodach Światowego Dnia Zdrowia 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Natalia Porębska

II

wyróżnienie

Małgorzata Tokarczyk

Julia Dudek

III b

wyróżnienie

Krystyna Koszyk

  

Międzyszkolny pokaz taneczno – sportowy

na gminnych obchodach Światowego Dnia Zdrowia 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Gabriela Barnach

VI b

wyróżnienie

Krystyna Krężel

Patrycja Czerpak

VI b

Justyna Ogorzały

VI b

  

Konkurs historyczny „Mój Region – Moja Duma,

Moje Miasto – Moja Duma”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Aleksandra Kulig

VI a

udział w finale

Renata Jachimczak

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega Pożarom” 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Katarzyna Opoka

VIa

I na etapie gminnym

Tomasz Skut

Patrycja Ogorzały

V

II na etapie gminnym

Tomasz Skut

  

Małopolski Konkurs Matematyczny

dla uczniów szkół podstawowych

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Agnieszka Cieślewicz

VIa

udział w etapie rejonowym

Iwona Ogorzały

  

Konkurs plastyczny LOP

„Nasze płazy i gady” 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Alicja Nieć

II

II

Małgorzata Tokarczyk

Jakub Waligóra

II

III

Małgorzata Tokarczyk

Julia Dudek

IIIb

I

Krystyna Koszyk

Wiktor Garwol

IIIb

wyróżnienie

Krystyna Koszyk

  

Konkurs plastyczny

„Książka moim najlepszym przyjacielem” 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Wiktoria  Al-Sheikh-Taha

II

II

Małgorzata Tokarczyk

Alicja Nieć

II

III

Małgorzata Tokarczyk

  

 

Gminny konkurs recytatorski poezji ks. Jana Twardowskiego

w Zespole Szkół w Barcicach 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Katarzyna Opoka

VIa

II

Barbara Owsianka

 

 

Konkurs plastyczny o zasięgu powiatowym

„Drzewo artystycznie”

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce               w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Magdalena Kałuzińska

IIIa

II

Małgorzata Kaczmarczyk

Piotr Bołoz

VIa

wyróżnienie

Krystyna Krężel

Krzysztof Smyda

Wiktoria  Al-Sheikh-Taha

II

nagroda specjalna jury

Małgorzata Tokarczyk

 

 

 

 

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej

w konkursach w roku szkolnym 2013/2014

 

 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nauczyciel przygotowujący

Macmillan Primary School Tournament II- Międzyszkolny turniej Macmillana dla klas IV-VI.

 

 

Agnieszka Cieślewicz

 

 

V a

 

 

wyróżnienie

 

 

 

Ewelina Musiał

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914 - 1989"

 

 

Agnieszka Cieślewicz

 

 

V a

 

 

awans na etap wojewódzki

 

Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na drodze”

 

Urszula Kościsz

 

V a

 

III miejsce

Krystyna Koszyk

Konkurs historyczny  „Wielcy Polacy- zasłużeni dla niepodległości”

 

Aleksandra Kulig

 

V a

 

awans na etap rejonowy

Barbara Owsianka

Konkurs o Sądecczyźnie- „Mój region-moja duma, moje miasto-moja duma”

Katarzyna Nakielska

V a

 

 

awans do finału

Renata Jachimczak

Aleksandra Kulig

V a

awans do finału

XIII Powiatowy Konkurs Rozśpiewanych Klas pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki

Szkolny zespół muzyczny „Słoneczka”

IV

V a

V b

VI

II miejsce

Krzysztof Smyda

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Aleksandra Ogorzały

VI

 

awans na etap rejonowy

Wiesława Łatka

Ewelina Weselak

VI

awans na etap rejonowy

Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Aleksandra Ogorzały

VI

 

I miejsce

 

Tomasz Skut

Joanna Stawiarska

VI

I miejsce

Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Aleksandra Ogorzały

 

 

VI

 

 

 

I miejsce na etapie gminnym

I miejsce na etapie wojewódzkim

II miejsce na etapie ogólnopolskim

Tomasz Skut

Ewelina Weselak

 

VI

 

II miejsce (awans na etap powiatowy)

Ogorzały Patrycja

IV

V miejsce

Powiatowy Konkurs Młodych Instrumentalistów pod patronatem Jana Golonki

 

Agnieszka Cieślewicz

 

V a

 

III miejsce

 

Powiatowy Konkurs Młodych Instrumentalistów pod patronatem Jana Golonki

 

Filip Jankowski

 

IV

 

I miejsce

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Aktywność ruchowa- skok do zdrowia”

Katarzyna Nakielska

V a

 

II miejsce

 

Krystyna Krężel

Emilia Garwol

 

V a

 

II miejsce

 

Paweł Kałuziński

IV

III miejsce

Gminny Konkurs Piosenki „O zdrowiu śpiewam”

Patrycja Ogorzały

IV

I miejsce

Krzysztof Smyda

Gabriela Barnach

V b

I miejsce

Klaudia Ogorzały

V b

VI miejsce

Marcelina Aleksandrowicz

V b

VI miejsce

Gminny pokaz mody „Człowiek, sport, zdrowie”

Julia Dudek

II b

IV miejsce

Krystyna Koszyk

Wojciech Olszowski

II b

V miejsce

„Stop! Czerwone Światło”

Kamil Porębski

II b

wyróżnienie na etapie wojewódzkim

Krystyna Koszyk

„Moja szkoła w Unii Europejskiej”

Kamil Porębski

II b

I miejsce na  etapie gminnym

Krystyna Koszyk

„Bezpiecznie na wsi – uważaj zuchu na maszyny w ruchu”

Wiktor Garwol

II b

III miejsce na etapie rejonowym

II miejsce na etapie wojewódzkim

Krystyna Koszyk

Gminny Konkurs plastyczny „Owoce i warzywa mają głos”

Wiktoria

Al-Sheikh-Taha

I

III miejsce

Małgorzata Tokarczyk

 

Powiatowy konkurs XXXVII edycji OTWP pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Aleksandra Ogorzały

 

 

VI

 

 

I miejsce

 

 

Tomasz Skut

Ewelina Weselak

VI

IX miejsce

 

 

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego

 Albus 2014

 

Nazwisko i Imię

Miejsce

Tytuł

Lp

Nazwisko imię

Klasa

 

 

1.       

Cieślewicz Agnieszka

VA

14

Wyróżnienie

2.       

Citak Anna

IA

15

Wyróżnienie

3.       

Citak Patrycja

III

11

Wyróżnienie

4.       

Citak Paweł

VI

7

Laureat

5.       

Durasik Przemysław

IV

14

Wyróżnienie

6.       

Garwol Mateusz

III

14

Wyróżnienie

7.       

Gizicka Karolina

IB

11

Wyróżnienie

8.       

Gizicka Kinga

IB

3

Laureat

9.       

Jankowska Paulina

IA

12

Wyróżnienie

10.   

Jankowski Filip

IV

4

Laureat

11.   

Orłowski Dominik

III

13

Wyróżnienie

12.   

Padula Patrycja

III

13

Wyróżnienie

13.   

Ptaśnik Kinga

VB

9

Laureat

14.   

Radomski Krzysztof

IA

14

Wyróżnienie

15.   

Weselak Ewelina

VI

3

Laureat